Rekuperácia MELTEM

perfektné riešenie pre hotový dom

Rekuperácia Meltem

špičková rekuperácia do domu aj bytu

Zlepšuje Vaše zdravie

Vďaka lokálnej rekuperácii Meltem sa Váš dom bude neustále vetrať. Škodlivé látky z nových materiálov sa u Vás nestihnú hromadiť

Šetrí peniaze

Rekuperácia šetrí peniaze na vykurovanie objektu. Vysokým spätným ziskom tepla vetráte bez zbytočných strát

Nezaberá miesto

Lokálna rekuperačná jednotka Meltem nepotrebuje technickú miestnosť, montujete ju priamo na stenu, kamkoľvek chcete

Bez škodlivín

Nedá žiadnu šancu vlhkosti, plesni vznikajúcej z vlhkosti, ani škodlivinám, ktoré sa vyparujú zo stavebných materiálov

Jednoduchá montáž

S presným montážnym postupom ste expert bez zaváhania aj bez predošlých skúseností. Naše videonávody sú vám k dispozícii

Vetrá celý dom

Na lokálnu rekuperačnú jednotku Meltem môžete pripojiť rozvody vzduchu a plnohodnotne vetrať viacero miestností súčasne

6 dôvodov prečo je rekuperácia Meltem ideálna aj do hotového domu

Nepotrebuje technickú miestnosť

Domy často nemajú technickú miestnosť, alebo je malá. Priestor na rekuperačnú jednotku nie je žiaden. Meltem je malý a kompaktný a montujete sa priamo na stenu, kdekoľvek chcete. Obývačka, šatník, izba, tam kde Vám vyhovuje najviac.

Postačuje jedna jednotka

Meltem vyvetrá do 100 m3/h. To zabezpečí čerstvý vzduch pre Veľkú časť domu, často aj pre celý dom. Preto stačí jedna, má totiž podobný rozsah vetrania ako klasická centrálna rekuperácia

Jednoduchá montáž

Jednotka potrebuje pre správnu funkčnosť len dve diery cez obvodovú stenu a prívod elektriny. Nič viac. Vŕtanie cez stenu s odsávaním zabezpečí bezprašnosť. Elektrina sa dá použiť z najbližšej zásuvky. Ideálne riešenie v hotovom interiéri

Funguje s rozvodmi vzduchu aj bez nich

Využitie v obývačkovo-kuchynskej časti je priam ideálne bez rozvodov. Ak však chcete kvalitne vyvetrať viacero menších spálni, je možné na jednotku pripojiť rovnaký rozvod vzduchu ako pri centrálnej rekuperácii. Len je omnoho kratší, čo uľahčuje celú montáž rozvodov.

Vyrieši problém s vetraním

Zistili ste príliš neskoro že Váš som je na hlučnej ulici, alebo má problém z vlhkosťou či plesňami? Meltem vďaka intenzívnemu vetraniu s vysokým spätným ziskom tepla priestor dokonale vyvetrá bez straty tepla. Vďaka tomu vyrieši Vaše problémy

Jednoduchá obsluha

Jednotka nepotrebuje žiadnu špeciálnu obsluhu. Zákazník vymení jednoduchým spôsobom len filtre. Iná údržba ani náklady navyše sa nevyžadujú

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Referencie od zákazníkov

Máme hotový byt. Som astmatik tak som hľadal niečo s dobrou filtráciou. Meltem je presne to čo som potreboval. Funguje ako má. Zatiaľ spokojnosť.
MilanBratislava
Susedia kúria drevom, čo ma v zime dosť rozčuľuje. Potrebovala som vetrať tak aby som to stále necítila. Uhlíkové filtre fungujú zatiaľ dobre, som zvedavá dokedy.
AnežkaIvanka pri Dunaji
Uvažovali sme nad rekuperáciou do nášho rodinného domu a keďže sa nejedná o novostavbu, chceli sme vykonať čo najmenej stavebných zásahov. Montáž lokálnej rekuperácie Meltem bola jednoduchá a rýchla. Jednotka je veľmi tichá, na jej dizajn som si za pár dní zvykla. Priestor je vždy odvetraný, takže super. Odporúčam.
LenkaŽilina
Chcel som centrálnu rekuperáciu, ale nevedel som si predstaviť kde všade skryjem všetky tie hadice. Pár Meltemov s krátkymi rozvodmi a bolo rozhodnuté. Pomer cena/výkon úplne super.
NoroKvetoslavov
V byte bola stále vlhkosť a taký divný pach. Touto mini rekuperáciou sa všetko zmenilo. Rúry von cez stenu na balkón, aby sa to ľahko montovalo, plus krátke rozvody. A v byte je teraz radosť žiť.
VladoBratislava
Vďaka Meltemu sme odstránili náš problém so zvýšenou vlhkosťou a plesňami v dome. Taktiež sa nám pomocou týchto jednotiek vyriešil problém hluku z rušnej cesty, pri ktorej sa náš dom nachádza. Jednotky sú naozaj prekvapivo výkonné. Tieto jednotky aj priateľský a odborný prístup firmy TWG vrelo odporúčam.
MichalRužomberok

Jednoduché riešenie pre odvetranie viacerých miestností

Rozvody rekuperácie pre 2 miestnosti

Rozvody rekuperácie pre 3 miestnosti

Máte otázky? Volajte 0911 640 055

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely vyriešenia Vášho dopytu.

TWG-energo, s.r.o. - exkluzívny partner Meltem na Slovensku

Showroom/office: TWG-energo, s.r.o., Budova Helios, Rosinská cesta 15/A, 010 08 Žilina
fakturácia: TWG-energo, s.r.o., Karola Kmeťku 3149/6, 010 08 Žilina, IČO: 43823581
info linka: +421 911 640 055, e-mail: rekuperacia@twg.sk

Vetranie s rekuperáciou rieši najlepšie Meltem

Staviate si dom? A chcete pre seba to čo naozaj funguje? Rekuperácia do domu je ideálna príležitosť ako zlepšiť Vaše bývanie.

 

Na výber je lokalna rekuperacia, centrálna rekuperácia a unikátna rekuperácia Meltem. Meltem nepotrebuje technickú miestnosť. Montuje sa jednoducho na stenu tak ako lokalna rekuperacia.

 

Avšak Meltem nie je lokálna rekuperácia. Je to rekuperačná jednotka na ktorú jednoducho pripojíte rozvody rekuperácie a odvetráte celý dom. Ak vás zaujíma rekuperacia do domu alebo rekuperacia do bytu je unikátne riešenie Meltem pre vás perfektná voľba.

 

Rekuperácia svojpomocne je vďaka jednoduchému konceptu montáže rekuperačných jednotiek Meltem ideálna voľba. S našimi montážnymi postupmi a návodmi je rekuperácia svojpomocne ľahko zrealizovateľná. Neváhajte nás kontaktovať.